Наші контакти:

INTERIOCANVAS

м.Львів, вул.Генерала Юнаківа 9г

Графік роботи: ПН-ПТ 9.00-18.00 

тел: +38 098 056 9191

написати у Viber

email: artfotobook@ukr.net

 

Наша команда:

     ІНТЕРІОКАНВАС - студія широкоформатного друку на полотні. Наша місія спрямована на те, щоб за допомогою наших дизайнерів легко декорувати фотокартинами інтер'єри. У нас молода команда у якій переважає художня освіта. Ми любимо нашу роботу, працюємо над багатьма проектами, навчаємось і слідкуємо за трендами.

    У нас є досвід оформлення художніх виставок, друк фотокартин для навчальних закладів, оформлення інтер'єрів приватних будинків та квартир. Друкуємо фотокартини з весільних, дитячих, зйомкок вагітних, сімейних фотосесій.

     Для приватних будинків та квартир ми розробили надихаючий каталог INSPIRATION INTERIOCANVAS BOOK у якому Ви знайдете елементи інтер'єру ваших кімнат, коридорів, сходів та схеми розміщення фотокартин з розмірами, для Вашого дому.

     Наші дизайнери інтер'єру консультують, та розробляють проект розміщення фотокартин у Вашому інтер'єрі для фотографів та для кінцевих клієнтів. У проекті розміщення дизайнер розраховує оптимальні розміри фотокартин для реального інтер'єру клієнта, та надає графічне зображення проекту.

"Ідеї надихають робити інтер'єр кращим"

INTERIOCANVAS.COM