ПИТАННЯ - ВІДПОВІДЬ

Які матеріали використовуються?

 

       Фотокартини друкуються виключно на натуральному матовому холсті, щільністю 340-380 грам/м2. Ми не використовуємо синтетичних або напівсинтетичних холстів, або холстів із малою щільністю.  Обладнання EPSON, пігментні світлостійкі чорнила. Кожен друк ми покриваємо акриловим захисним лаком, який додає еластичності краям фотокартини, та шовковисто-матового блиску зображенню. Використовуємо підрамник із натурального дерева.

 

Як контролюється якість кольоропередачі?

 

       Друкар контролює якість друку та кольоропередачі, використовує спектрофотометр i1pro, для профілювання і кінцевої відповідності з оригіналом.

 

Як упаковуються замовлення?

 

        На виробництві після виготовлення фотокартина обгортається у термозбіжну глянцеву плівку та надійно упаковується у гофрокартон для пересилання кур’єрською службою.

 

Ми зробили замовлення, але до мене ще не дзвонили.

 

       Наші менеджери працюють з понеділка до п’ятниці з 9.00 до 18.00. Ми дзвонимо в порядку черги, максимум до двох годин після створення замовлення, у робочий час.

 

Чи можна виготовити фотокартину з фотографії з соціальних мереж?

 

       Так, можна. Можите завантажити фото нам, або скопіювати посилання на фото. Ми отримаємо замовлення, перевіримо якість фото та порадимо максимальний розмір друку, який буде якісним.

 

Чи можна замовити ретуш фотографії?

 

       Так у нас можна замовити ретуш фотографії, оплачується додатково. Ретушувати рекомендуємо великі портрети, за потребою репродукції старих фотографій. Вартість  ретушованого зображення, 75 грн за фото.  

       Безкоштовно ми робимо підготовку до друку, розміри, кольорокорекцію та порадимо, якщо фото недостатньо якісне для вибраного формату друку. Друкуємо тільки ті зображення, які будуть виглядати якісно.

 

Я хочу замовити створення колажу з фото. Як це зробити?

 

       Вам необхідно подати нам фото для колажу, на основі яких ми зможемо запропонувати Вам варіант розміщення зображень. Пріоритетні фото зробити більшого розміру, відретушувати зображення. Вартість колажу залежить від кількості фотографій та розміру фотокартини.

 

Я хочу стати Вашим партнером. Як це зробити?

 

       Заповніть форму, наш менеджер Вам зателефонує та надасть інформацію.