ЛІЦЕНЗІЙНА УГОДА

 

       Будь ласка, ознайомтесь із нашими правилами та погодженнями для користувача ІНТЕРІОКАНВАС. Дана угода регулює відносини між компанією ІНТЕРІОКАНВАС і фізичною/юридичною особою (надалі - Користувач), яка планує користуватися послугами, наданими на сайті INTERIOCANVAS.COM (надалі - Сайт).

 

Умови використання персональних даних

 

       Залишаючи свої дані на сайті INTERIOCANVAS.COM  шляхом внесення даних у форми  на сайті -“Користувач підтверджує згоду Користувача з усіма умовами даної угоди, а також зобов'язує Користувача дотримуватися цих умов або припинити використання Сайту”.

 

       Під персональними даними розуміється інформація, яка відноситься до суб’єкта персональних даних, а саме прізвище ім’я по-батькові, дата народження, номер телефону, адреса електронної пошти та інші дані які відносяться до “Закону України про захист персональних даних”. Передача персональних даних через сайт INTERIOCANVAS.COM підтверджує згоду Користувача на опрацювання даних на умовах, визначених “Законом України про захист персональних даних” з використанням технічних пристроїв чи письмово.

 

       Ціллю використанння персональних даних є надання послуг Користувачу, а також інформування про послуги засобами телефонного зв’язку чи електронної пошти, адміністрацією сайту та його партнерами.

 

       INTERIOCANVAS.COM має право на розсилку реклами своєї продукції Користувачу Сайту. Користувач може відмовитись від розсилки шляхом відписки від розсилки. Згода на використання є безстрокова, може бути скасована Користувачем, шляхом подачі звернення на електронну пошту INTERIOCANVAS.COM, після чого, персональні дані Користувача будуть видалені у термін до трьох робочих днів з моменту подачі звернення.

 

Фотографії, або матеріали Користувача

 

     Відповідно до Ліцензійної угоди, не допускається завантаження для друку фотокартин (надалі Зображення):

- елементи порнографії, насильства, такі, що зачіпають почуття честі і гідності інших осіб, а також будь-яких інших матеріалів, які можуть призвести до адміністративної або кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством України;

- які порушують права конфіденційності, публічності, авторські або суміжні права без дозволу власника;

- які містять слова що цензуруються.

 

       Користувач самостійно і за свій рахунок зобов’язується врегулювати претензії третіх осіб, пов’язаних із друком зображень які не допускаються для друку, але були надруковані.

 

Авторські права на зображення та програмне забезпечення сайту

 

       Вся інформація, тексти та зображення, програмне забезпечення та інші матеріали розміщені на Сайті, захищені “Законом про захист авторських та суміжних прав”. Всі зображення інтер’єрів на сайті є намальовані власними дизайнерами та є власністю INTERIOCANVAS.COM (надалі Зображення Інтер’єрів). Відповідно до чинного законодавства України, забороняється копіювати та розповсюджувати Зображення Інтер’єрів, без попереднього письмового узгодження із власником авторських прав INTERIOCANVAS.COM.

 

Умови використання каталогу INTERIOCANVAS INSPIRATION BOOK

та ФОТОКАРТИНИ ДЛЯ ІНТЕР'ЄРУ 

Друкована та електронна pdf версія, вся інформація, тексти та зображення, у каталогах INTERIOCANVAS INSPIRATION BOOK 

та ФОТОКАРТИНИ ДЛЯ ІНТЕР'ЄРУ, захищені “Законом про захист авторських та суміжних прав”. Всі зображення інтер’єрів у каталогах є намальовані дизайнерами та є власністю INTERIOCANVAS.COM (надалі Зображення Інтер’єрів). Відповідно до чинного законодавства України, забороняється копіювати та розповсюджувати Зображення Інтер’єрів, без попереднього письмового узгодження із власником авторських прав INTERIOCANVAS.COM.

                  Якщо Користувач завантажує або отримує безкоштовно чи купує каталог, то він погоджується на те, що при отриманні замовлення шляхом використання каталогу, як методу стимулювання продажів, усі замовлення Користувач передає на виконання виключно INTERIOCANVAS.COM. Умовою використання каталогів є замовлення фотокартин у INTERIOCANVAS.COM. Якщо із будь-яких причин Користувач використовує каталог, але не замовляє фотокартини у INTERIOCANVAS.COM використання каталогу заборонене.

Гарантії якості та повернення

 

       ІНТЕРІОКАНВАС - гарантує високу якість широкоформатного друку на полотні, який відповідає стандартам прийнятим для широкоформатного друку. Горизонтальні неоднорідні полоси при друці, вважаємо недопустимим дефектом та ніколи не видаємо клієнту, оскільки всі фотокартини контролюються друкарем. Фотокартини для внутрішнього використання, можливо використовувати на вулиці але із захистом від дощу, вітру, перепадів температур.

       На текстурі холста можливі дрібні поодинокі сірі та чорні дрібні крапки, які пов’язані з особливістю виготовлення текстури холста виробником, не вважаються дефектом, а якість зображення вважається прийнятною.

 

       ІНТЕРІОКАНВАС - виготовляє фотокартини з оригінал-макетів професійних користувачів (фотографів, дизайнерів) і друкує зображення “як є”, без кольорокорекції. У разі якщо зображення не відповідає технічним вимогам, або потрібна кольорокорекція, друкар погоджує із Користувачем зміни до макету.

 

       ІНТЕРІОКАНВАС - виготовляє фотокартини з оригінал-макетів непрофесійних користувачів, попередньо підготовлене нашим дизайнером інтер’єра та передає у друк .

 

       ІНТЕРІОКАНВАС не приймає скарги пов’язані з:

- експлуатацією зображень на вулиці;

- пошкодження внаслідок намокань холста чи дерев’яного підрамника;

- наявністю на фотокартині окремих ледь помітних точок, які пов’язані із текстурою полотна, або друку, що знаходяться не на обличчі людей на зображенні;

- помилка запису JPEG файлу, внаслідок чого, дефект на зображенні невидимий перед друком був надрукований, та знаходиться на другорядній частині макету Користувача;

- незначними відмінностями у кольорі одинакових фотокартин, надрукованих у різний період (при зміні акрилового лаку);

- зовнішнім ушкодженням холста, пов’язаним із монтажем чи навмисним ушкодженням;

- наявністю механічних ушкоджень, які виникли після отримання Користувачем замовлення, у результаті падіть.

 

       В усіх не перерахованих випадках вище, ми готові розглянути скаргу, Користувач має надати менеджеру ІНТЕРІОКАНВАС якісне фото, з описом проблеми, надіславши на електронну пошту лист. Менеджер ІНТЕРІОКАНВАС відразу розгляне скаргу. Якщо ваше звернення буде задоволене, Коритстувач надсилає фотокартину з дефектом, за допомогою кур’єрської служби. Зворотню і повторну доставку, оплачує ІНТЕРІОКАНВАС.

 

       При задоволеній скарзі, ІНТЕРІОКАНВАС передруковує зображення, або вирішить проблему іншим способом. Передрук відбувається після отримання ІНТЕРІОКАНВАС бракованого зображення, у порядку поза чергою.

 

       Згідно з Доповненням N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня в 1994 р. N 172 Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, друкована продукція відноситься до переліку продуктів, що не підлягають обміну (поверненню).

 

       Ми приймаємо звернення які виникли з вини Користувача, які сталися у наслідок порушення правил користування чи інших форс-мажорних обставин та готові допомогти передрукувати чи замінити зображення.

 

       Ми готові вирішити будь-які звернення у процесі співпраці.

 

Гарантії та відповідальність

 

       Вміст сайту INTERIOCANVAS.COM, матеріали, програмне забезпечення, надаються Користувачу “як є”, без інших гарантій, явних або котрі з них випливають.

 

       INTERIOCANVAS.COM робить все можливе для стабільної роботи сайту і надання послуг, але не гарантує безперервну, безпомилкову роботу Сайту, програм, інших послуг, інтернет з’єднань, різного роду комунікацій. Також не відшкодовує збитків, прямих або спливаючих, завданих Користувачеві або третім особам в результаті використання, або не можливості використання Сайту.

 

       Дана  ліцензійна угода і всі взаємини, пов’язані з використанням Сайту регулюються чинним законодавством України. Якщо Користувач не згідний зі всіма вищевказаними умовами, він не має права використовувати Сайт, отримувати чи використовувати матеріали з сайту, у повному обсязі або частково.

 

       ІНТЕРІОКАНВАС залишає за собою право вносити зміни до Ліцензійної угоди, у зв'язку з чим користувач зобов'язується регулярно відслідковувати всі зміни в Угоді, розміщені на Сайті.