ПРИКЛАД ЗАМОВЛЕННЯ КОМПЛЕКТУ ФОТОКАРТИН З ВЕСІЛЛЯ

Бажання клієнта: "Хочу оформити інтер'єр, маю обрані кращі фото з весільної фотокниги, але незнаю що обрати. Оберіть на свій розсуд, та запропонуйте різні варіанти, ми з чоловіком подивимось. Дякую! "

Запропоновано: Проаналізувавши фото, ми підготували три варіанти розміщення фотокартин у інтер'єрі. У нас було дві локації для зйомки, одна-паркова територія готелю, друга-готельний номер. Оскільки локації різні по кольору, змішувати фото з двох локацій недопустимо. Прийнято рішення зробити три різних варіанти. Перший комплект із трьох фотокартин формату 50х75 та двох 35х50см, за рахунок комплекту передана атмосфера події, та обрано сюжетно-домінуюче горизонтальне фото посередині. Друга пропозиція-велике панорамне полотно форматом 50х150см, де великий розмір створює додаткову глибину зображення. Третя пропозиція-це комплект із п'яти фотокартин: одна 50х75(1шт),40х60(2шт), 30х45(2шт).

Погоджено: Клієнт отримавши пропозицію, прийняв рішення замовити перший та третій варіант. Для додаткового комплекту фотокартин, клієнт обрав місце у спальній кімнаті.

 

 

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ: 
графік роботи: ПН-ПТ 9.00-18.00 тел: +38 098 010 50 80